Vitalijsky - żywiczna biżuteria prosto z polskich łąk       2021

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapraszam Was dziś do mojego nowego miejsca w sieci.

 

Kiedyś...

Miałam już wcześniej dwa sklepy internetowe, dotyczyły jednak innej branży, rządziły się innymi prawami. Oba wtedy wykonali moi synowie. Oba były perfekcyjne!

I do takich fajnych standardów byłam przyzwyczajona. Ale to już historia.

Obecnie...

Do chwili obecnej korzystałam z trzech  dużych platform sprzedażowych, w których mam butiki, ale to trochę tak jak z wielką galerią w mieście, czuję się tam jak jeden z kilkuset wystawców, bez możliwości kreowania czegoś więcej.

Nie ukrywam, że ostatni rok bez możliwości kontaktu z Wami na targach modowych, bez możliwości wsłuchania się w Wasze potrzeby, oczekiwania i reakcję na nie, zdeterminował mnie do działania!

Postanowiłam mieć swoje, autonomiczne miejsce, tworzone wg moich reguł i Waszych potrzeb.

Tak więc porwałam się…. (tutaj coś o motyce i księżycu) i sama wykonałam sklep internetowy dla mojej żywicznej biżuterii.

Ogrom czasu przed komputerem...

Te wszystkie kody HTML, języki programowania i inne, których nazwy nawet nie ośmielam się wypowiadać są dla mnie całkowitą czarną magią :)

Skorzystałam więc z odpowiednich silników i pomagaczy, ale i tak momentami niektóre kwestie mnie przerastały. Zdaję sobie sprawę, że ktoś biegły w te klocki zrobiłby to w kilka dni (a może godzin), ale nic zastąpi mojej satysfakcji z tego, że ja sama.... 

Uff!  i oto ono...

JEST! Od dzisiaj :) 

Moje nowe miejsce  w sieci do którego Was serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że pomożecie mi je rozwijać i ulepszać, dając wskazówki, wytykając błędy, podsuwając pomysły. Na to liczę.

Piszcie, dzwońcie, podpowiadajcie, ale przede wszystkim BĄDŹCIE!

Potrzebuję Was i liczę na Wasze wsparcie.

Niestety mój czas nie chce się bardziej naciągnąć, całą energię przekierowałam na techniczne ogarnięcie,  teraz już tylko będę głaskać, sukcesywnie zapełniać sklepowe półki, ale dam radę :)

Zapraszam, służę jak potrafię !

PS.
Postaram się na tym blogu kontaktować z Wami jak naczęściej.

Zaglądajcie więc, reagujcie, pytajcie! Bądźmy w kontakcie :)

A teraz idę się zmęczyć w ogródku. Już prawie wiosna, kwiaty nie mogą się doczekać na siew, aby następnie zamieszkać w moich kryształkach z żywicy :)

 :)  

 

Startujemy!

03 marca 2021